10. 6. 2024

Představujeme Vám novou sérii židliček LOTUS, které pro LD Seating navrhl designér Martin Ballendat.

LOTUS jsou konferenční a barové židle s dřevěnou skořepinou s dubovou nebo ořechovou dýhou. Dřevo, které se na výrobu skořepin používá, pochází z udržitelných lesů certifikovaných FSC® (FSC-C184700) a jiných kontrolovaných zdrojů.

Design židle zaujme jakýmsi otevřeným okénkem mezi sedákem a opěrákem. Díky tomu je židle lehká a snadno se s ní manipuluje. Jelikož je opěradlo o něco širší než navržená sedací spodní část skořepiny, evokují design a křivky židle tvar květu. Tím vznikl nápad pojmenovat tuto židli LOTUS podle podobnosti s lotosovým květem.

Konferenční a barové židle LOTUS nabízíme ve verzích s čalouněným sedákem i bez něj. Ocelová kostra židle, je k dostání v mnoha různých barvách – od standardních odstínů až například po cihlově červenou nebo šalvějově zelenou. Za příplatek je možné konferenční model osadit podložkami, které umožňují stohovatelnost židlí.

Standardní výbava zahrnuje:

Lotus LT-01-H

  • konferenční židle
  • dřevěný sedák a opěrák, povrch dubová dýha, jádro březová překližka, bezbarvý lak
  • vysoký opěrák
  • bez područek
  • plastové kluzáky na koberce se snadno vyměnitelným zakončením
  • 4 nohá ocelová podnož v povrchové úpravě černá nebo bílá prášková barva

ceny od 7 974 Kč s DPH dřevěná verze bez čalounění, 5 let záruka, český výrobek

Konferenční a barové židle Lotus vdechnou šmrnc každému prostoru – od kaváren přes restaurace až po kanceláře.

Zaujaly Vás nové modely ze série LOTUS nebo hledáte jiný model? Sortiment sedacího nábytku od LD Seating si můžete prohlédnout v našem e-shopu. Nebo zajděte do naší prodejny K + V Interier v Českých Budějovicích, kde Vám s výběrem rádi poradíme. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 608 333 688, nebo emailu sk@kvi.cz.