O firmě

Komplexní služby v oblasti návrhů a realizací interiérů

Společnost K + V Interier, která na českém trhu funguje od roku 1995, nabízí kancelářský a bytový nábytek od kvalitních českých dodavatelů včetně nadstandardních služeb za příznivé ceny.

Spolehlivý a odborný partner

Jsme držiteli certifikátu "GOLD PARTNER" společnosti OFFICE PRO s.r.o. za vynikající dlouhodobou spolupráci a vysoce odborné služby v nejvyšší kvalitě při realizaci zakázek kancelářského nábytku HOBIS, EXNER a produktů OFFICE PRO.

Gold partner Hobis - K + V Interier s.r.o.

Gold partner Office Pro - K + V Interier s.r.o.

Gold partner Exner - K + V Interier s.r.o.

Zboží Vám vždy dopravíme, smontujeme a ustavíme dle Vašeho přání. V nabídce máme též archivní skříně a regály, jídelní sety, nábytek do škol či hotelů, vybavení šaten a zhotovujeme i atypický nábytek. Vybrat si u nás můžete také pohodlné kancelářské židle, další sedací nábytek a doplňky, jako jsou koberce, žaluzie či osvětlení. Sortiment pro Vás neustále rozšiřujeme. Zajišťujeme rovněž záruční i pozáruční servis.

Zákazníkům poskytujeme komplexní péči při návrhu a realizaci kanceláří i bytových interiérů na míru. Nezávazně od nás obdržíte 3D grafický návrh s cenovou nabídkou. Samozřejmostí je osobní konzultace a vstřícné jednání. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Navštivte naši prodejnu kancelářského a bytového nábytku v Českých Budějovicích. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.