29. 5. 2024

Kancelářská židle X5 Basic je další novinka úspěšné modelové řady X5. Židle X5 Basic je ideální pro dlouhodobé kancelářské sezení, je vybavena moderní synchronní mechanikou tak, aby vyhovovala veškerým ergonomickým normám.

Moderní síťovaná židle X5 Basic výškově regulovatelným opěrákem a sedákem s hloubkovým posunem je kvalitní kancelářská židle za přijatelnou cenu.

Konstrukce opěradla je z černého nylonu s elastickou síťovinou v různých barvách. Spojení opěráku s mechanikou zajišťuje pevná ocelová lamela, která garantuje absolutní pevnost židle. Sedák má černou nylonovou bezpečnostní strukturu s injektovanou nehořlavou pěnou o síle 50 mm. Židle je dodávána na přání až s 4D regulovatelnými područkami s měkčenou polyuretanovou pěnou na dotykové části. Pětiramenný kříž z nylonu, nebo leštěného hliníku s univerzálními kolečky Ø 60 mm.

cena od 7 502 Kč s DPH dle příslušenství, v základu bez područek, podhlavníku, bederní opěrky, nosnost 150 kg, 7 let záruka, český výrobek

Zaujala Vás novinka X5 Basic nebo hledáte jiný model? Sortiment sedacího nábytku od firmy Emagra si můžete prohlédnout v našem e-shopu. Nebo zajděte do naší prodejny K + V Interier v Českých Budějovicích, kde Vám s výběrem rádi poradíme. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 608 333 688, nebo emailu sk@kvi.cz.