Exkluzivní výškově stavitelné stoly Leuwico

Oblasti použití: Kancelářské stoly | Operační střediska | Zdravotnictví

K + V Interier Vám nabízí exkluzivní kolekci výškově stavitelných stolů od německého výrobce Leuwico.

Základní variantu GO2basic si můžete již objednávat v našem e-shopu.

Leuwico logo

Moderní kancelářský nábytek Leuwico
Jako prémiový výrobce ergonomických pracovních stanic vyrábí společnost LEUWICO téměř 100 let vysoce kvalitní, výškově nastavitelné stoly a kancelářský nábytek. Neustále vylepšujeme osvědčené technologie a vytváříme nové prvotřídní produkty, které vynikají svou velkou trvanlivostí a spolehlivou funkčností.

Objevte rozmanitost našeho kancelářského nábytku - od robustní pracovní stanice s motorizovaným výškovým nastavením až po exkluzivní stůl iMOVEF - výškově nastavitelný stůl pro špičkové manažerské kanceláře. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro náš rychloupínací mechanismus H2 nebo naše rychlé a mimořádně tiché motorizované nastavení, získáte kancelářský nábytek bezkonkurenční kvality, funkčnosti a designu.

Nenechte si ujít naše poradenské služby: naši odborníci naplánují Váš prostor podle Vašich potřeb, kombinováním ergonomie, designu a funkčnosti s dokonalostí. Objevte ušlechtilé tvary a materiály, které Vás nadchnou.

GO2move

Výškově nastavitelné stoly v různých tvarech a konfiguracích
Řada GO2 má vše: moderní ergonomické pracovní stanice i klasické stoly, mimořádně všestranný stolový systém s velkým množstvím stolových desek a možností konfigurace. Také jsme mysleli na chytré řešení pro všechna zařízení, která potřebujete k práci.

GO2 je mimořádně flexibilní kancelářský nábytek, který lze použít kdekoli: od soukromých a týmových kanceláří až po konferenční a zasedací místnosti. Volba příslušenství, barvy a materiálů je již jen na Vás.

Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 (rozměry)

imoveF

Vysoce kvalitní design a ergonomie
Špičkový design, plně funkční v pozicích pro sezení i stání a perfektně integrované vybavení - vše kombinované v tomto špičkovém kompletním systému. "F" ve jménu této modelové řady znamená "rám". Vzdušný, obdélníkový kovový rám boků dává systému osobitý výraz. Kromě oceněného designu naše výrobky vynikají funkcí ergo-dynamického nastavení výšky pro rychlé a pohodlné přizpůsobení Vaší velikosti a různých pracovních poloh. 

Kancelářský nábytek iMOVE byl v roce 2010 oceněn cenou Focus Open ve stříbrné verzi, v roce 2011 získal prestižní ocenění Red Dot Design a byl nominován na cenu německého designu. 

Výhody na první pohled

  • Exkluzivní design pro vrcholný management
  • Rychlozdvihací mechanismus H2 nebo výškové nastavení motorem
  • Plynulé nastavení výšky od 70 do 120 cm
  • Integrované spodní desky a kontejnery pro přístroje (PC)
  • Prvotřídní materiály a povrchy
  • Rám k dispozici v libovolné barvě RAL
Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF (rozměry)

spine2

Ergo-dynamické stoly s motorizovaným nastavením výšky
Stůl SPINE2 je jednoduchý a cenově výhodný stůl s motorizovaným výškovým nastavením: Na rozdíl od většiny ostatních ergonomických kancelářských nábytků ve středním cenovém segmentu, SPINE2 je dodáván v řadě různých tvarů stolových desek. 

To Vám dovoluje využít výhody nastavení výšky s různě velkými úhlovými stoly. Jednoduchý design stolního systému a kontejnerů snadno zapadne k jakémukoli nábytku, který už máte. Pro pohodlnou integraci kancelářských a komunikačních zařízení je součástí systému držák PC a bezpečné vedení kabelů. Výběr barev a ploch vyhovuje současným trendům.

Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 (rozměry)

XT

Pracovní stanice pro banky, operační střediska a dispečinky

Abychom dokonale splnili Vaše požadavky, rozvíjíme všechna naše technická pracoviště individuálně a v úzké spolupráci s našimi zákazníky. Tímto způsobem vytváříme robustní řídící stanice pro speciální účely v bankách, policejních stanicích, hasičských stanicích, záchranných službách a jinde.

Technická pracoviště LEUWICO se vyznačují svou individualitou a ergonomickou strukturou. Modulární konstrukce zajišťuje zákaznické konfigurace různých úrovní komfortu v souladu s požadavky zákazníka. Díky tomu se naše pracovní stanice snadno přizpůsobí stále se měnícím požadavkům v každodenních operacích.

Standardní konfigurace zahrnuje rámy s hliníkovými sloupy a práškovou vrstvou, stejně jako podpůrné nosníky z práškově lakované oceli s nastavitelnými nožičkami. Kromě toho jsou vybaveny kabelovými průchodkami, otvory pro připojení kolejnice monitoru a vertikálním vedením kabelů.

Přístup k technickým zařízením lze vždy provést pohodlně zadními dveřmi. Takže údržba může být prováděna v průběhu pracovního provozu a rychle se měnící požadavky jsou prováděny efektivně a hladce.

Samozřejmě, že tyto produkty jsou také výškově nastavitelné a mají vysokou únosnost, aby unesly bez problémů i těžká břemena. Rozsáhlý sortiment příslušenství zaručuje optimální řešení pro každou aplikaci.

K dispozici jsou také různé rozšiřující moduly pro individuální přizpůsobení technických pracovních stanic podle požadavků zákazníka.

Leuwico - XT plus Leuwico - XT plus Leuwico - XT plus Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT tec Leuwico - XT tec Leuwico - XT ultimate2 Leuwico - XT ultimate2 Leuwico - XT basic s pevnou výškou Leuwico - XT basic s pevnou výškou Leuwico - XT basic s pevnou výškou Leuwico - XT Leuwico - XT Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT plus Leuwico - XT plus

Řešení pro zdravotnictví

Speciální výškově nastavitelné řešení pro zdravotnictví. Ať už mamografie, dialýza, simulátor porodu nebo pracoviště pro rentgenovou a počítačovou tomografii - rychlé změny od sedění ke stání jsou ve zdravotnictví nevyhnutelné. Váš stůl se perfektně přizpůsobí vaší nové pozici pomocí rukojeti.

Výškově nastavitelné pracovní stanice pro zdravotnický personál

Lékaři a pracovníci nemocnic jsou denně vystavováni významnému duševnímu a fyzickému stresu. Vzhledem k tomu, že stále více a více práce spočívá v pohledu na obrazovky, zátěž na zdraví zaměstnanců se také významně zvyšuje.

Z tohoto důvodu je důležité zvážit ergonomii v návrhu pracovní stanice. Specialisté na ergonomii doporučují tyto terminály a jejich jednotlivé pracovní scénáře s vhodnými možnostmi nastavení.

Rozhodli jste se optimalizovat procesy ve Vaší společnosti, využít potenciál řešení systému PACS (Picture Archiving and Communication System Work Places), a tím výrazně snížit náklady? Naše pracovní stanice s více monitory slouží k maximálně efektivnímu využití plného potenciálu nových technologií.

PACS Zobrazovací vozíky

Mobilní výškově nastavitelné zobrazovací pracovní stanice

Díky rychlé a snadné funkcionalitě nastavení výšky je naše mobilní stanice optimálně přizpůsobena rychlým a častým změnám postoje uživatele. To umožňuje přirozenou a hladkou změnu ze sedu do stoje, a naopak jako součást každodenní práce. Možnost změny pracovního postoje výrazně snižuje únavové příznaky a nemoci pohybového ústrojí způsobené nedostatkem pohybu. Pomáhá také zlepšit koncentraci, efektivitu a produktivitu.

Naše zobrazovací vozíky jsou k dispozici s rozmanitým a dobře promyšleným příslušenstvím, které je činí tak individuálními jako je vaše firma.

PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky - držák PC PACS Zobrazovací vozíky - vedení kabelů PACS Zobrazovací vozíky - držák klávesnice

PACS Pracovní centra

Ergonomické zobrazovací pracovní stanice pro medicínu a zdravotní péči

Pracovní stanice s jedním monitorem a více monitory ve zdravotnickém prostředí musí splňovat zvláštní požadavky. Jako zkušení odborníci na špičkové zobrazovací pracovní stanice Vám pomůžeme vybrat nejmodernější systémy PACS, které se dokonale hodí do vašich prostor a pracovních postupů.

Pracovní stanice PACS pro více monitorů hrají ústřední roli v komunikační struktuře a pracovním postupu každé moderní zdravotnické společnosti. Důvodem je to, že nabízí špičkové řešení pro technologicky vyspělé a ergonomické pracovní stanice.

PACS pracovní centrum-45 stupňů PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem - zadní pohled PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem-detail držáky zařízení PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem PACS pracovní centrum - rohové (freeform) PACS pracovní centrum - rohové (freeform) PACS pracovní centrum - rohové 90 st. Pracovní stoly s oddělenými rovinami pro obrazovky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Každému z našich zákazníků poskytujeme individuální řešení na míru, které je pro daný úkol vhodné. Prakticky všechny naše systémy mají širokou škálu možností plánování a designu, z nichž si můžete vybrat. Můžete je přizpůsobit vašim osobním organizačním požadavkům a estetickému vkusu.

Zde je pečlivá koordinace klíčem k úspěchu. Vezmeme výsledky konzultační schůzky a převádíme je na konkrétní návrhy nábytku s profesionální vizualizací a přesnou komunikací. Tímto způsobem je rozhodovací proces obecně krátký a nekomplikovaný.

  Pro detailnější informace kontaktujte: Ing. Stanislava Klimeše, e-mail: sk@kvi.cz nebo telefonicky na čísle: 608 333 688