Exkluzivní výškově stavitelné stoly Leuwico

Oblasti použití: Kancelářské stoly | Operační střediska | Zdravotnictví

K + V Interier Vám nabízí exkluzivní kolekci výškově stavitelných stolů od německého výrobce Leuwico

Leuwico logo

Moderní kancelářský nábytek Leuwico
Jako prémiový výrobce ergonomických pracovních stanic vyrábí společnost LEUWICO téměř 100 let vysoce kvalitní, výškově nastavitelné stoly a kancelářský nábytek. Neustále vylepšujeme osvědčené technologie a vytváříme nové prvotřídní produkty, které vynikají svou velkou trvanlivostí a spolehlivou funkčností.

Objevte rozmanitost našeho kancelářského nábytku - od robustní pracovní stanice s motorizovaným výškovým nastavením až po exkluzivní stůl iMOVEF - výškově nastavitelný stůl pro špičkové manažerské kanceláře. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro náš rychloupínací mechanismus H2 nebo naše rychlé a mimořádně tiché motorizované nastavení, získáte kancelářský nábytek bezkonkurenční kvality, funkčnosti a designu.

Nenechte si ujít naše poradenské služby: naši odborníci naplánují Váš prostor podle Vašich potřeb, kombinováním ergonomie, designu a funkčnosti s dokonalostí. Objevte ušlechtilé tvary a materiály, které Vás nadchnou.

GO2move

Výškově nastavitelné stoly v různých tvarech a konfiguracích
Řada GO2 má vše: moderní ergonomické pracovní stanice i klasické stoly, mimořádně všestranný stolový systém s velkým množstvím stolových desek a možností konfigurace. Také jsme mysleli na chytré řešení pro všechna zařízení, která potřebujete k práci.

GO2 je mimořádně flexibilní kancelářský nábytek, který lze použít kdekoli: od soukromých a týmových kanceláří až po konferenční a zasedací místnosti. Volba příslušenství, barvy a materiálů je již jen na Vás.

Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 Leuwico - GO2 (rozměry)

imoveF

Vysoce kvalitní design a ergonomie
Špičkový design, plně funkční v pozicích pro sezení i stání a perfektně integrované vybavení - vše kombinované v tomto špičkovém kompletním systému. "F" ve jménu této modelové řady znamená "rám". Vzdušný, obdélníkový kovový rám boků dává systému osobitý výraz. Kromě oceněného designu naše výrobky vynikají funkcí ergo-dynamického nastavení výšky pro rychlé a pohodlné přizpůsobení Vaší velikosti a různých pracovních poloh. 

Kancelářský nábytek iMOVE byl v roce 2010 oceněn cenou Focus Open ve stříbrné verzi, v roce 2011 získal prestižní ocenění Red Dot Design a byl nominován na cenu německého designu. 

Výhody na první pohled

  • Exkluzivní design pro vrcholný management
  • Rychlozdvihací mechanismus H2 nebo výškové nastavení motorem
  • Plynulé nastavení výšky od 70 do 120 cm
  • Integrované spodní desky a kontejnery pro přístroje (PC)
  • Prvotřídní materiály a povrchy
  • Rám k dispozici v libovolné barvě RAL
Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF Leuwico - imoveF (rozměry)

spine2

Ergo-dynamické stoly s motorizovaným nastavením výšky
Stůl SPINE2 je jednoduchý a cenově výhodný stůl s motorizovaným výškovým nastavením: Na rozdíl od většiny ostatních ergonomických kancelářských nábytků ve středním cenovém segmentu, SPINE2 je dodáván v řadě různých tvarů stolových desek. 

To Vám dovoluje využít výhody nastavení výšky s různě velkými úhlovými stoly. Jednoduchý design stolního systému a kontejnerů snadno zapadne k jakémukoli nábytku, který už máte. Pro pohodlnou integraci kancelářských a komunikačních zařízení je součástí systému držák PC a bezpečné vedení kabelů. Výběr barev a ploch vyhovuje současným trendům.

Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 Leuwico - spine2 (rozměry)

XT

Pracovní stanice pro banky, operační střediska a dispečinky

Abychom dokonale splnili Vaše požadavky, rozvíjíme všechna naše technická pracoviště individuálně a v úzké spolupráci s našimi zákazníky. Tímto způsobem vytváříme robustní řídící stanice pro speciální účely v bankách, policejních stanicích, hasičských stanicích, záchranných službách a jinde.

Technická pracoviště LEUWICO se vyznačují svou individualitou a ergonomickou strukturou. Modulární konstrukce zajišťuje zákaznické konfigurace různých úrovní komfortu v souladu s požadavky zákazníka. Díky tomu se naše pracovní stanice snadno přizpůsobí stále se měnícím požadavkům v každodenních operacích.

Standardní konfigurace zahrnuje rámy s hliníkovými sloupy a práškovou vrstvou, stejně jako podpůrné nosníky z práškově lakované oceli s nastavitelnými nožičkami. Kromě toho jsou vybaveny kabelovými průchodkami, otvory pro připojení kolejnice monitoru a vertikálním vedením kabelů.

Přístup k technickým zařízením lze vždy provést pohodlně zadními dveřmi. Takže údržba může být prováděna v průběhu pracovního provozu a rychle se měnící požadavky jsou prováděny efektivně a hladce.

Samozřejmě, že tyto produkty jsou také výškově nastavitelné a mají vysokou únosnost, aby unesly bez problémů i těžká břemena. Rozsáhlý sortiment příslušenství zaručuje optimální řešení pro každou aplikaci.

K dispozici jsou také různé rozšiřující moduly pro individuální přizpůsobení technických pracovních stanic podle požadavků zákazníka.

Leuwico - XT plus Leuwico - XT plus Leuwico - XT plus Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT tec Leuwico - XT tec Leuwico - XT ultimate2 Leuwico - XT ultimate2 Leuwico - XT basic s pevnou výškou Leuwico - XT basic s pevnou výškou Leuwico - XT basic s pevnou výškou Leuwico - XT Leuwico - XT Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT move Leuwico - XT plus Leuwico - XT plus

Řešení pro zdravotnictví

Speciální výškově nastavitelné řešení pro zdravotnictví. Ať už mamografie, dialýza, simulátor porodu nebo pracoviště pro rentgenovou a počítačovou tomografii - rychlé změny od sedění ke stání jsou ve zdravotnictví nevyhnutelné. Váš stůl se perfektně přizpůsobí vaší nové pozici pomocí rukojeti.

Výškově nastavitelné pracovní stanice pro zdravotnický personál

Lékaři a pracovníci nemocnic jsou denně vystavováni významnému duševnímu a fyzickému stresu. Vzhledem k tomu, že stále více a více práce spočívá v pohledu na obrazovky, zátěž na zdraví zaměstnanců se také významně zvyšuje.

Z tohoto důvodu je důležité zvážit ergonomii v návrhu pracovní stanice. Specialisté na ergonomii doporučují tyto terminály a jejich jednotlivé pracovní scénáře s vhodnými možnostmi nastavení.

Rozhodli jste se optimalizovat procesy ve Vaší společnosti, využít potenciál řešení systému PACS (Picture Archiving and Communication System Work Places), a tím výrazně snížit náklady? Naše pracovní stanice s více monitory slouží k maximálně efektivnímu využití plného potenciálu nových technologií.

PACS Zobrazovací vozíky

Mobilní výškově nastavitelné zobrazovací pracovní stanice

Díky rychlé a snadné funkcionalitě nastavení výšky je naše mobilní stanice optimálně přizpůsobena rychlým a častým změnám postoje uživatele. To umožňuje přirozenou a hladkou změnu ze sedu do stoje, a naopak jako součást každodenní práce. Možnost změny pracovního postoje výrazně snižuje únavové příznaky a nemoci pohybového ústrojí způsobené nedostatkem pohybu. Pomáhá také zlepšit koncentraci, efektivitu a produktivitu.

Naše zobrazovací vozíky jsou k dispozici s rozmanitým a dobře promyšleným příslušenstvím, které je činí tak individuálními jako je vaše firma.

PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky PACS Zobrazovací vozíky - držák PC PACS Zobrazovací vozíky - vedení kabelů PACS Zobrazovací vozíky - držák klávesnice

PACS Pracovní centra

Ergonomické zobrazovací pracovní stanice pro medicínu a zdravotní péči

Pracovní stanice s jedním monitorem a více monitory ve zdravotnickém prostředí musí splňovat zvláštní požadavky. Jako zkušení odborníci na špičkové zobrazovací pracovní stanice Vám pomůžeme vybrat nejmodernější systémy PACS, které se dokonale hodí do vašich prostor a pracovních postupů.

Pracovní stanice PACS pro více monitorů hrají ústřední roli v komunikační struktuře a pracovním postupu každé moderní zdravotnické společnosti. Důvodem je to, že nabízí špičkové řešení pro technologicky vyspělé a ergonomické pracovní stanice.

PACS pracovní centrum-45 stupňů PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem - zadní pohled PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem-detail držáky zařízení PACS obdélníkové pracovní centrum s předním obloukem PACS pracovní centrum - rohové (freeform) PACS pracovní centrum - rohové (freeform) PACS pracovní centrum - rohové 90 st. Pracovní stoly s oddělenými rovinami pro obrazovky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Každému z našich zákazníků poskytujeme individuální řešení na míru, které je pro daný úkol vhodné. Prakticky všechny naše systémy mají širokou škálu možností plánování a designu, z nichž si můžete vybrat. Můžete je přizpůsobit vašim osobním organizačním požadavkům a estetickému vkusu.

Zde je pečlivá koordinace klíčem k úspěchu. Vezmeme výsledky konzultační schůzky a převádíme je na konkrétní návrhy nábytku s profesionální vizualizací a přesnou komunikací. Tímto způsobem je rozhodovací proces obecně krátký a nekomplikovaný.

  Pro detailnější informace kontaktujte: Ing. Stanislava Klimeše, e-mail: sk@kvi.cz nebo telefonicky na čísle: 608 333 688