10. 1. 2022

Na jaře roku 2020 představila firma LD Seating novou sérii kancelářských židlí LEAF, jejíž název nezvolila náhodou. Židle se síťovaným opěrákem, opravdu připomíná list stromu.

Série LEAF byla nyní rozšířena o několik modelů konferenčních židlí. Charakterizují je čisté linie, které dobře vyniknou díky síťovanému opěráku. Dalším rysem je pohodlný čalouněný sedák, zakončený elegantním prohnutím.

Konferenční židle LEAF jsou nabízeny v bílé nebo černé barvě, podnož může být i chromovaná. Konferenční židle Leaf jsou mohou mít různé typy podnoží: kříž s kolečky, pyramidální kříž s kolečky či kluzáky, nebo jako pérovka. Opěrák je možné čalounit do několika druhů síťovin: NET, nebo RIB, za příplatek SWING, nebo RAY. Sedák si můžete nechat očalounit do téměř nepřeberného množství látek v různých barvách i provedení.

Zaujal Vás některý z nových modelů Leaf? Zajděte do naší prodejny K + V Interier v Českých Budějovicích, kde Vám s výběrem rádi poradíme. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 608 333 688, nebo emailu sk@kvi.cz.

window.addEventListener('DOMContentLoaded', (event) => { console.log('DOM fully loaded and parsed'); });