12. 9. 2022

Do našeho sortimentu jsme zařadili nové typy potahových látek pro židle od LD Seating, které budou slušet každému interiéru.

Athlon Plus

Athlon Plus je polyesterová látka, která kombinuje high-tech vzhled se silným vintage nádechem. Díky hladkému, na omak saténovému povrchu a objemné třívrstvé konstrukci dodá látka extra pohodlí všem typům židlí a křesel. 
Látka má vynikající odolnost proti oděru a zachovává si atraktivní vzhled i v prostředí s vysokým provozem a náročným používáním. Látku nabízíme v deseti barevných odstínech s jemným melírovaným efektem (melanž).

Morph

Tato vícebarevná vlněná látka se vyznačuje křížem tkaným vzorem a zajímavou směsí přízí v sedmi různých barvách, které protínají povrch ve svislých a vodorovných liniích. Křížové tkaní více barev vytváří výrazný efekt vrstvení a vizuální hloubku povrchu látky.
Látka má všechny silné vlastnosti přírodní vlny včetně vynikající odolnosti a dlouhé životnosti. Díky vysokému skóre oděru vydrží i náročné používání v místech s vysokým provozem. V naší nabídce látku najdete v osmi moderních zemitých barvách.

One

Látka One je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru z použitých PET lahví a je opakovatelně recyklovatelná. Tato víceúčelová tkanina se díky své vysoké odolnosti proti oděru, vynikající pružnosti a snadné údržbě skvěle hodí i do náročného a frekventovaného prostředí. V naší nabídce si můžete vybrat z dvanácti barevných odstínů látky.

Nové látky pro židle si můžete online prohlédnout v katalogu látek LD Seating, nebo si je můžete osobně vybrat a s vybranou židlí objednat v naší prodejně K + V Interier. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 608 333 688, nebo emailu sk@kvi.cz.