15. 5. 2023

SILVERTEX je jedna z globálně nejodolnějších koženek, vysoce ceněna je pro super odolnost i pro její design.

Do našeho sortimentu jsme zařadili novou řadu odolných koženek vhodných nejen pro zdravotnické židle. SILVERTEX je vysoce kvalitní koženka, odolná vůči bakteriím, virům, ohni, skvrnám, krvi, moči, oleji, stálá na světle, vhodná pro interiéry i exteriéry.

Tuto zajímavou čalounickou látku používá více výrobců židlí. V našem e-shopu si můžete vybrat některé kancelářské židle i v této látce. Protože je velmi odolná a vhodná i do zdravotnických a laboratorních provozů, připravili jsme pro Vás židle v tomto čalounění i v sekci Lékařské a laboratorní židle.

Složení: povrch 100% Vinyl, podklad 100% Polyester Hi-Loft, Hmotnost: cca 935 g/bm, Šířka: cca 137 cm, Otěruvzdornost: >300 000 cyklů Martindale

Židle v nových potazích SILVERTEX si můžete online prohlédnout a zakoupit v e-shopu, nebo si potahy SILVERTEX můžete osobně prohlédnout v prodejně K + V Interier. Rádi Vás uvítáme v naší prodejně K + V Interier v Českých Budějovicích, kde Vám s výběrem ochotně poradíme. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 608 333 688, nebo emailu sk@kvi.cz.