11. 9. 2023

Do našeho sortimentu jsme zařadili nové typy zajímavě řešených exkluzivních židlí od německé firmy Interstuhl.

Představujeme Vám technicky unikátně řešené kancelářské židle Interstuhl s mechanikami Smart-Spring s 3D pohybem sedáku a synchronní Body-Float mechanikou.

Synchro mechanismus Body-Float od Interstuhl je navržen tak, aby nabízel tělu optimální oporu v jakékoli poloze sedu a zároveň usnadňoval změnu mezi různými pozicemi.

Technologie Smart Spring umožňuje křeslo používat různým lidem, aniž by museli pokaždé přizpůsobovat nastavení své hmotnosti. Přizpůsobení reakční síly je řízeno čistě inteligentními materiály Smart Spring.

Tyto technicky unikátní a designové kousky jsou vhodné nejen pro management podniků, ale i pro běžná pracovní místa. Všechny modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Na všechny židle Interstuhl je poskytována záruka 10 let.

Kancelářská síťovaná židle PUREis3 PU213

Otočná kancelářská židle PUREis3 s unikátní technologií Smart-Spring a 3D pohybem sedáku, se síťovaným opěrákem.

Kancelářská židle se středně vysokým síťovaným opěrákem, bez podhlavníku.

K dispozici ve dvou barevných variantách plastů: černé nebo bílé plasty (barva plastových dílů: kříže a područek odpovídá barvě zadního rámu). Na opěráku možnost barevných síťovin, sedák čalouněný látkou dle výběru.

cena od 18 126 Kč vč. DPH

záruka 10 let


Luxusní kancelářská síťovaná židle AirPad 3C72

Otočná židle AirPad s unikátní synchronní Body-Float mechanikou, membránovým opěrákem a podhlavníkem.

Luxusní kancelářská židle se síťovaným membránovým opěradlem, s opěrkou hlavy a inovativním Body-Float synchronním mechanismem, který automaticky zajišťuje vyvážené a ergonomické sezení.

Díky své zádové opěrce signalizuje AirPad nový typ lehkosti a pohody. Elastická, průhledná polyamidová membrána je zavěšena v rámu, který zahrnuje nezávislou strukturu čalounění s jemnými příčnými výztuhami. Židle je mimořádně pohodlná, a přesto nabízí stabilní oporu pro vaše záda.

Body-Float synchronní mechanismus

Když se posadíte, sedadlo se mírně sníží a jemným plynulým pohybem klouže dozadu, aniž by se zvedl přední okraj sedadla. Spodní část opěradla se zároveň přibližuje ke spodní části zad, což umožňuje zcela uvolněné, a tedy velmi pohodlné sezení. Pohyblivost mechanismu podporuje zejména zdravý posun mezi různými polohami sezení bez "mezer" v pohybových sekvencích.

Synchro mechanismus Body-Float od Interstuhl je navržen tak, aby nabízel tělu optimální oporu v jakékoli poloze sedu a zároveň usnadňoval změnu mezi různými pozicemi.

K dispozici je ve dvou barevných variantách membrány na opěráku: bílá a černá. Sedák je čalouněný v látkách dle výběru.

cena 31 992 Kč vč. DPH

záruka 10 let


Nové německé židle od Interstuhl si můžete online prohlédnout a koupit v e-shopu, nebo si je můžete osobně vyzkoušet a objednat v naší prodejně K + V Interier. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 608 333 688, nebo emailu sk@kvi.cz.