20. 2. 2023

Do našeho sortimentu jsme zařadili nové typy zajímavě řešených exkluzivních židlí GENIDIA a GENIDIA GAMING.

Představujeme Vám exkluzivní židle s flexibilní konstrukcí pro optimální distribuci tlaku na jednotlivé partie zad. Jejich vzhled je velice netradiční a určitě si najdou své uživatele.

Exkluzivní kancelářská židle GENIDIA

Exkluzivní kancelářská židle Genidia s prodyšným sedákem a opěrákem s flexibilní konstrukcí pro optimální distribuci tlaku na jednotlivé partie zad.

Zajímavě řešená kancelářská židle, která se hodí především do moderně pojatých interiérů.

K dispozici ve třech barevných variantách: šedo-bílá síťovina a bílý kříž, černá síťovina a černý kříž, černá síťovina a leštěný kříž. Cena včetně područek a podhlavníku. Nosnost 130 kg.

cena 30 519 Kč vč. DPH

záruka 3 roky


Exkluzivní herní židle GENIDIA GAMING

Exkluzivní herní židle Genidia Gaming s prodyšným sedákem a opěrákem s flexibilní konstrukcí pro optimální distribuci tlaku na jednotlivé partie zad.

Luxusní herní židle pro vášnivé hráče. Čalouněna pravou kůží, k dispozici ve třech barevných variantách.

K dispozici ve třech barevných variantách: černo-modrá kůže a černo-modrý kříž, černo-červená kůže a černo-červený kříž, černo-bílá kůže a černo-bílý kříž. Cena včetně područek a podhlavníku. Nosnost 130 kg.

cena 28 134 Kč vč. DPH

záruka 3 roky


Nové židle Genidia si můžete online prohlédnout a koupit v e-shopu, nebo si je můžete osobně vyzkoušet a objednat v naší prodejně K + V Interier. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 608 333 688, nebo emailu sk@kvi.cz.