Manažerský nábytek VASA

Vybavte kancelář pro management stylově

Manažerský nábytek VASA vás zaujme moderními povrchovými úpravami a kvalitním zpracováním. V naší nabídce kancelářského nábytku naleznete stoly i příslušenství, jako jsou kontejnery, skříně a další vybavení manažerských kanceláří.

Vyberte si reprezentativní manažerský nábytek do kanceláří pro manažery či jiných reprezentativních kancelářských prostorů. Vybrat si můžete z pěti řad, které se liší především provedením podnoží a designem. Na manažerský nábytek poskytujeme záruku 5 let.

Barevné dekory manažerských řad VASA

Dekory lamina jsou většinou společné pro všechny řady manažerského nábytku. Mohou se odlišovat v doplňkových barvách či barvách podnoží stolů.

dub hamilton přírodní ořech přírodní antracit akácie světlá šedostříbrná bílá hladká světle šedá dub koňakový dub šedý dub grafitový dub přírodní dub kansas hnědý kamenná šedá dub whiteriver šedohnědý dub sherman antracitový dub whiteriver pískově béžový

Doplňkové barvy

Dekory lamina např. pro korpusy či pohledové části.

antracit šedostříbrná bílá hladká

Barvy podnoží

Barevné množnosti stolových podnoží.

antracit bílá šedostříbrná stříbrná hladká stříbrná matná

Manažerský nábytek Royal

Nábytek pro důležitá rozhodnutí. Rozsviťte svou kancelář s královskou řadou Royal. 

Charakteristickým rysem manažerského nábytku Royal je unikátní design podnoží. Dalším rysem je mohutnost celého nábytkového systému, k níž přispívá zejména použití zesílených pracovních desek stolů a horních krycích desek skříňových sestav z materiálů tloušťky 36 mm.

Manažerský nábytek Royal Manažerský nábytek Royal

Manažerská sestava Level

Posuňte Vaše porady na další LEVEL

Manažerský nábytek Level rozsvítí i Vaši kancelář. Pracovní desky mají stejnou povrchovou úpravu jako boky stolů, které jsou zesíleny na tloušťky 36 mm a osazeny 2 mm ABS hranou. Stejné provedení mají i krycí desky skříňových sestav. Můžete si vybrat různé povrchové úpravy i barvy. Pozvedněte design své kanceláře na další level! S manažerským nábytkem řady Level to půjde snadno. Podnože jsou ve stejné povrchové úpravě jako vrchní desky, takže působí stylově a nadčasově.

Manažerská sestava Level Manažerská sestava Level

Manažerský nábytek Square

Moderní, vzdušná a stylová kancelářská sestava

Pokud máte rádi robustní vzhled, je pro vás ideální sestava manažerského nábytku Square, která je unikátní svými kovovými čtvercovými nohami, které můžete mít ve 4 barevných provedeních. Stačí už jen vybrat povrchovou úpravu nábytku.

Manažerský nábytek řady Square se vyznačuje kovovými čtvercovými nohami o průřezu 8x8 cm, které tvoří elegantní dominantní prvek této nábytkové řady. Zesílené stolové desky tl. 36 mm zajišťují pevnost stolů a masivnější vzhled nábytkových prvků. 

Manažerský nábytek Square Manažerský nábytek Square

Manažerský nábytek Elegant

Vylaďte kancelář moderním a elegantním designem. Vzdušná a stylová kancelářská sestava.

Nadechněte svou kancelář moderním designem s novou řadou kancelářského nábytku Elegant. Manažerská sestava nábytku Elegant je oblíbená díky svým lehkým obdélníkovým podnožím a vzdušnému provedení.

Pokud máte rádi vzdušnost a jednoduchost manažerského nábytku, je právě pro vás stvořená řada Elegant. Vznikla na základě praktických poznatků a zkušeností, které jsme s vybavením manažerských kanceláří nasbírali.

Manažerský nábytek Elegant Manažerský nábytek Elegant

Manažerský nábytek Ace

Elegance a jednoduchost. Jednoduchá ale elegantní kancelář.

ACE je charakteristická pro jednoduchost a elegantní provedení designu. Tato řada vyniká zajímavým provedením tvaru podnože jakoby do tvaru „A“.

Manažerský nábytek Ace

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

V případě, že Vás zaujala některá z manažerských řad nábytku VASA, rádi Vám pomůžeme s výběrem i nákupem. Každému z našich zákazníků poskytujeme individuální řešení na míru, které je pro daný účel vhodné. Nabízíme široký sortiment stolů a skříní, přístavné stoly, kontejnery a propojující prvky, z jejichž pomocí sestavíte osobní i skupinová pracovní místa na míru.

Široká škála prvků umožňuje vybavení reprezentativních kanceláří pro manažery, jednacích místností aj.

  Pro detailnější informace kontaktujte: Ing. Stanislava Klimeše, e-mail: sk@kvi.cz nebo telefonicky na čísle: 608 333 688