Manažerský nábytek TREVIX

TREVIX

řada NÁBYTKU PRO MANAŽERY

Nábytková řada TREVIX je založena na geometrii elegantních linek a kontrastu použitých materiálů. Vytváří moderní, komfortní a funkční pracovní prostředí.

Výrazný kontrast dekoru přírodního dřeva s drásanou strukturou a hladkých prvků s vysokým leskem je umocněn použitím laserové hrany s téměř neviditelnými spoji.

Trevix je nábytkovou kolekcí, vytvořenou pro manažery firem a organizací. Výrazný, zajímavý a moderní design, přesné a jasné formy, použití nejmodernějších technologií – to jsou hlavní charakteristické rysy nábytkové řady TREVIX.

Vyrábí se z kvalitní laminované třískové desky o síle 38 a 18 mm, ABS hrana 2 mm; 0,45 mm a 1,5 mm odolná proti úderům.

Nábytková řada obsahuje: designové psací stoly (rohové, s kontejnerem, bez kontejneru), přístavné prvky k pracovním stolům, jednací stoly, propojovací prvky, kontejnery, skříně.

Prohlédněte si ukázky realizací s nábytkovou řadou TREVIX

Široká škála prvků umožňuje vybavení kanceláří pro manažery, jednacích místností, aj.

Výrazný, zajímavý a moderní design, přesné a jasné formy, použití nejmodernějších technologií – to jsou hlavní charakteristické rysy nábytkové řady TREVIX.

TREVIX - Jednací stoly zrcadlí designérský záměr, založený na jednoduchých formách a kombinaci dekorů na stolové desce. TREVIX - Jednací stoly zrcadlí designérský záměr, založený na jednoduchých formách a kombinaci dekorů na stolové desce. TREVIX - Výrazný, zajímavý a moderní design, přesné a jasné formy, použití nejmodernějších technologií – to jsou hlavní charakteristické rysy nábytkové řady TREVIX. TREVIX - Kontejner s křídlovými dveřmi, nikami a dvěma zásuvkami je vybaven centrálním zámkem. TREVIX - Řada Trevix je založena na geometrii elegantních linek a kontrastu použitých materiálů. TREVIX - Nábytková řada TREVIX je založena na geometrii elegantních linek a kontrastu použitých materiálů. Vytváří moderní, komfortní a funkční pracovní prostředí. TREVIX - Skříně řady TREVIX mají originální asymetrický vzhled, který podtrhují dekorační vertikální vložky z plastu se zrcadlovým povrchem. TREVIX - Řada Trevix je založena na geometrii elegantních linek a kontrastu použitých materiálů. TREVIX - Výrazný kontrast dekoru přírodního dřeva s drásanou strukturou a hladkých prvků s vysokým leskem je umocněn použitím laserové hrany s téměř neviditelnými spoji. TREVIX - Výrazný kontrast dekoru přírodního dřeva s drásanou strukturou a hladkých prvků s vysokým leskem je umocněn použitím laserové hrany s téměř neviditelnými spoji. TREVIX - Originální asymetrický tvar pracovního stolu s rohovým kontejnerem zdůrazňují významnost pozice manažera. TREVIX - Použití laserového hranování na lesklých prvcích eliminuje spáry a tím podtrhuje design celé kolekce.

Barevné dekory nábytkové řady TREVIX

Dekory dřeva dub pískový a dub Charleston se používají pro: základní části stolových desek, bočních noh, korpusy skříní, a kontejnerů, některé křídlové dveře.
Barva bílý a černý lesk se používá u následujících dílců nábytku: doplňkové části stolových desek, vnější luby stolů, čela zásuvek, vnější opláštění opěrných kontejnerů, středová opěra jednacích stolů, horní otevřená police komod, některé křídlové dveře.


Barevné kombinace prvků řady TREVIX (rendery)

Dub Charleston-bílá

TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá TREVIX - Dub Charleston-bílá
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

V případě, že Vás nábytková řada Trevix zaujala, rádi Vám pomůžeme s výběrem i nákupem. Každému z našich zákazníků poskytujeme individuální řešení na míru, které je pro daný účel vhodné. Nabízíme široký sortiment stolů a skříní, přístavné stoly, kontejnery a propojující prvky, z jejichž pomocí sestavíte osobní i skupinová pracovní místa na míru.

Široká škála prvků umožňuje vybavení reprezentativních kanceláří pro manažery, jednacích místností aj.

  Pro detailnější informace kontaktujte: Ing. Stanislava Klimeše, e-mail: sk@kvi.cz nebo telefonicky na čísle: 608 333 688