Levný kancelářský nábytek

ERGO

řada kancelářského nábytku pro personál

Kombinací řady Ergo a Uno vznikla řada Express. Nabízí nejžádanější prvky těchto řad, ze kterých je možné sestavit plnohodnotnou kancelář.

Praktický, funkční a pohodlný nábytek za dostupnou cenu. Široká škála prvků umožňuje vybavení kanceláří pro personál, jednacích místností, recepcí, call center, internetových kaváren i studoven.

Ergo je nábytkovou kolekcí, vytvořenou pro personál firem a organizací. Nábytková kolekce Ergo, vyráběná společností LENZA, zaujme ladnými obrysy, jednoduchými formami a rozmanitostí barevných variant. Vyrábí se z kvalitní laminované třískové desky o síle 22 a 16 mm, s hranovou páskou odolnou proti úderům.

Stoly mohou být vybaveny přepážkami z DCP, policemi na monitor a klávesnici, stojanem na PC.

Nabízíme široký sortiment stolů a skříní, přístavné stoly, kontejnery a propojující prvky, z jejichž pomocí sestavíte osobní i skupinová pracovní místa na míru.

Na přání zákazníka lze do stolů instalovat průchodku na kabely, kontejnery a skříně vybavit zámkem. Přístavné kontejnery a zakončovací prvky podstatně zvětšují pracovní prostor.

Z prvků řady ERGO lze vytvořit pohodlná pracovní místa s ohledem na dispozici kancelářského prostoru. Jednotlivé prvky recepce umožňují sestavení vyhovující Vašim představám. Vnitřní vybavení pultů recepcí odpovídá nejnovějším požadavkům.

Prohlédněte si ukázky realizací s nábytkovou řadou ERGO

Široká škála prvků umožňuje vybavení kanceláří pro personál, jednacích místností, recepcí, call center, internetových kaváren a studoven.

Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Jednotlivé prvky recepce umožňují sestavení vyhovující Vašim představám. Jednotlivé prvky recepce umožňují sestavení vyhovující Vašim představám. Jednotlivé prvky recepce umožňují sestavení vyhovující Vašim představám. Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek Ergo levný nábytek

 

Barevné dekory nábytkové řady ERGO

barvy nábytku a možnost jejich kombinování jsou ideální příležitostí k vytvoření originálního designu celého prostoru

bílá šedá bříza hruška Aroso hruška tmavý ořech

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

V případě, že Vás nábytková řada Ergo zaujala, rádi Vám pomůžeme s výběrem i nákupem. Každému z našich zákazníků poskytujeme individuální řešení na míru, které je pro daný účel vhodné. Nabízíme široký sortiment stolů a skříní, přístavné stoly, kontejnery a propojující prvky, z jejichž pomocí sestavíte osobní i skupinová pracovní místa na míru.

Široká škála prvků umožňuje vybavení kanceláří pro personál, jednacích místností, recepcí, call center, internetových kaváren i studoven.

  Pro detailnější informace kontaktujte: Ing. Stanislava Klimeše, e-mail: sk@kvi.cz nebo telefonicky na čísle: 608 333 688
window.addEventListener('DOMContentLoaded', (event) => { console.log('DOM fully loaded and parsed'); });