Přihlášení Registrace

Exkluzivní výškově stavitelné stoly Leuwico

K + V Interier Vám nabízí exkluzivní kolekci výškově stavitelných stolů od německého výrobce Leuwico

 

Luwico logo

 

Moderní kancelářský nábytek Leuwico

Jako prémiový výrobce ergonomických pracovních stanic vyrábí společnost LEUWICO téměř 100 let vysoce kvalitní, výškově nastavitelné stoly a kancelářský nábytek. Neustále vylepšujeme osvědčené technologie a vytváříme nové prvotřídní produkty, které vynikají svou velkou trvanlivostí a spolehlivou funkčností.

 

Objevte rozmanitost našeho kancelářského nábytku - od robustní pracovní stanice s motorizovaným výškovým nastavením až po exkluzivní stůl iMOVEF - výškově nastavitelný stůl pro špičkové manažerské kanceláře. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro náš rychloupínací mechanismus H2 nebo naše rychlé a mimořádně tiché motorizované nastavení, získáte kancelářský nábytek bezkonkurenční kvality, funkčnosti a designu.

 

Nenechte si ujít naše poradenské služby: naši odborníci naplánují Váš prostor podle Vašich potřeb, kombinováním ergonomie, designu a funkčnosti s dokonalostí. Objevte ušlechtilé tvary a materiály, které Vás nadchnou.

 

GO2move

Výškově nastavitelné stoly v různých tvarech a konfiguracích

Řada GO2 má vše: moderní ergonomické pracovní stanice i klasické stoly, mimořádně všestranný stolový systém s velkým množstvím stolových desek a možností konfigurace. Také jsme mysleli na chytré řešení pro všechna zařízení, která potřebujete k práci.

 

GO2 je mimořádně flexibilní kancelářský nábytek, který lze použít kdekoli: od soukromých a týmových kanceláří až po konferenční a zasedací místnosti. Volba příslušenství, barvy a materiálů je již jen na Vás.

 

 

imoveF

Vysoce kvalitní design a ergonomie

Špičkový design, plně funkční v pozicích pro sezení i stání a perfektně integrované vybavení - vše kombinované v tomto špičkovém kompletním systému. "F" ve jménu této modelové řady znamená "rám". Vzdušný, obdélníkový kovový rám boků dává systému osobitý výraz. Kromě oceněného designu naše výrobky vynikají funkcí ergo-dynamického nastavení výšky pro rychlé a pohodlné přizpůsobení Vaší velikosti a různých pracovních poloh.

 

Kancelářský nábytek iMOVE byl v roce 2010 oceněn cenou Focus Open ve stříbrné verzi, v roce 2011 získal prestižní ocenění Red Dot Design a byl nominován na cenu německého designu.

 

Výhody na první pohled

  • Exkluzivní design pro vrcholný management
  • Rychloupínací mechanismus H2 nebo výškové nastavení motorem
  • Plynulé nastavení výšky od 70 do 120 cm
  • Integrované spodní desky a kontejnery pro přístroje (PC)
  • Prvotřídní materiály a povrchy
  • Rám k dispozici v libovolné barvě RAL

 

 

spine2

Ergo-dynamické stoly s motorizovaným nastavením výšky

Stůl SPINE2 je jednoduchý a cenově výhodný stůl s motorizovaným výškovým nastavením: Na rozdíl od většiny ostatních ergonomických kancelářských nábytků ve středním cenovém segmentu, SPINE2 je dodáván v řadě různých tvarů stolových desek.

 

To Vám dovoluje využít výhody nastavení výšky s různě velkými úhlovými stoly. Jednoduchý design stolního systému a kontejnerů snadno zapadne k jakémukoli nábytku, který už máte. Pro pohodlnou integraci kancelářských a komunikačních zařízení je součástí systému držák PC a bezpečné vedení kabelů. Výběr barev a ploch vyhovuje současným trendům.

 

 

XT

Pracovní stanice pro banky, operační střediska a dispečinky

Abychom dokonale splnili Vaše požadavky, rozvíjíme všechna naše technická pracoviště individuálně a v úzké spolupráci s našimi zákazníky. Tímto způsobem vytváříme robustní řídící stanice pro speciální účely v bankách, policejních stanicích, hasičských stanicích, záchranných službách a jinde.

 

Technická pracoviště LEUWICO se vyznačují svou individualitou a ergonomickou strukturou. Modulární konstrukce zajišťuje zákaznické konfigurace různých úrovní komfortu v souladu s trhem. Díky tomu se naše pracovní stanice snadno přizpůsobí stále se měnícím požadavkům v každodenních operacích. Standardní konfigurace zahrnuje rámy s hliníkovými sloupy a práškovou vrstvou, stejně jako podpůrné nosníky z práškově lakované oceli s nastavitelnými nožičkami. Kromě toho jsou vybaveny kabelovými průchodkami, otvory pro připojení kolejnice monitoru a vertikálním vedením kabelů.

 

Přístup k technickým zařízením lze vždy provést pohodlně zadními dveřmi. Takže údržba může být prováděna v průběhu pracovního provozu a rychle se měnící požadavky jsou prováděny efektivně a hladce.

 

Samozřejmě, že tyto produkty jsou také výškově nastavitelné a mají vysokou únosnost, aby unesly bez problémů i těžká břemena. Rozsáhlý sortiment příslušenství zaručuje optimální řešení pro každou aplikaci.


K dispozici jsou různé rozšiřující moduly pro individuální přizpůsobení technických pracovních stanic podle požadavků zákazníka.

 

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Ing. Stanislav Klimeš

telefon: 608 333 688

e-mail: sk@kvi.cz