Přihlášení Registrace

Manažerský nábytek VASA

K + V Interier Vám nabízí zajímavé kolekce manažerského nábytku od českého výrobce VASA.

 

VASA logo

 

Když potřebujete vybavit kancelář pro management

Manažerský nábytek VASA vyniká moderními povrchovými úpravami a kvalitním zpracováním. V nabídce naleznete stoly i příslušenství, jako jsou kontejnery, skříně a další vybavení.

 

Navrhneme a sestavíme vám vysoce reprezentativní stolovou sestavu, která bude poskytovat dostatečný prostor k práci i jednání a je vhodná pro manažery či do reprezentativních kanceláří.

 

Vybírat můžete z modelových řad:  Royal   Level   Elegant

 

Kancelář ROYAL

Čistá, účelná a elegantní kancelářská sestava

Charakteristickým rysem manažerského nábytku Royal je mohutnost celého nábytkového systému, k níž přispívá zejména použití zesílených pracovních desek stolů a horních krycích desek skříňových sestav z materiálů tloušťky 36 mm.

 

Zajímavým prvkem je odsazení kontejnerů a přístavných skříněk od desky stolu i od podlahy pomocí vloženého rámu v odstínu nástavby, tím dodáte manažerskému nábytku Royal unikátní vzhled a zvýšenou funkčnost.

 

Prostor pro jednání lze doplnit samostatným jednacím stolem se dvěma centrálními podnožemi.

 

 

 

Kancelář LEVEL

Optimální spojení funkčnosti a elegance v kanceláři

Manažerský nábytek Level je vhodný pro vaši kancelář. Pracovní desky a boky stolů jsou zesíleny na tloušťky 36 mm a osazeny 2 mm ABS hranou. Stejné provedení mají i krycí desky skříňových sestav.

 

Pracovní stoly lze doplnit přístavnými stoly pro rozšíření pracovní plochy, dále pak čelními jednacími nástavbami ve stejném provedení, jako základní pracovní stůl.

 

Sestavy lze doplnit samostatnými jednacími stoly ve dvou velikostech, standardně určených pro 6 - 8 osob, resp. pro 10 - 12 osob u většího provedení.

 

 

Kancelář ELEGANT

Nová tvář vaší kanceláře

Seznamte se s novou řadou kancelářského nábytku Elegant, která přinese do Vaší kanceláře nádech moderního designu. Tato řada je charakteristická především svojí lehkou obdélníkovou podnoží.

 

V nabídce naleznete základní rovné stoly, které mají tloušťku pracovní desky 18 mm. Jsou nabízeny ve dvou hloubkách 80 cm a 60 cm. Mohou se doplnit přístavnými stoly pro vytvoření rohového pracoviště nebo jednacími přístavbami pro vytvoření místa na menší porady či jednání. Stolové desky je možné nabídnout i v tl. 36 mm, které jsou za příplatek a vyráběny dle konkrétní poptávky.

 

Pro vybavení zasedacích místností je připraven velký jednací stůl či nízké konferenční stolečky.

 

Vaše dokumenty můžete uložit do skříní, které vyrábíme ve třech výškách: nízké 75 cm, střední 111 cm nebo vysoké 183 cm. Ke skříním doporučujeme využít vrchní krycí desky dle délky sestavy. Dále jsou k dispozici skříně odkladné, mobilní kontejnery či přístavná skříň s výsuvnou částí pro šanony.

 

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Každému z našich zákazníků navrhujeme individuální řešení na míru, které je pro daný účel vhodné.

 

Prakticky všechny kolekce mají širokou škálu možností plánování a designu, z nichž si můžete vybrat. Můžete je přizpůsobit Vašim osobním požadavkům a estetickému vkusu.

 

Ing. Stanislav Klimeš

telefon: 608 333 688

e-mail: sk@kvi.cz