Přihlášení Registrace

Exkluzivní nábytek Rauman

K + V Interier Vám nabízí exkluzivní kolekce manažerského nábytku Creator a Fundamental.

 

Rauman logo

 

Prohlédněte si vybrané kolekce ve fotogalerii.

 

Creator

Kancelářský nábytek Creator je vhodný do každé kanceláře od ředitelské po administrativu. Creator je systém založený na základních tvarech, čímž vytváří moderní a efektní výrazný vzhled. Creator je navržen tak, aby splňoval vysoké požadavky uživatele na moderní kancelářský nábytek.

 

Specifickým prvkem nábytku Creator je možnost připojení stolů přímo na kontejner. Moderní vzhled je dosažen prvky ze saténového skla, které se objevují variabilně ve stolech. Čela skříněk a komod lze nahradit barevnými skly Lacobel v hliníkových rámech. Desky obsahují ABS hranu o tloušťce 2 mm v nejvíce namáhaných místech.

 

 

Fundamental

Tato prestižní řada kancelářského nábytku Fundamental je vhodná pro vytvoření ředitelských míst. Vznikl na základě četných požadavků na tento typ nábytku. Fundamental to je prvotřídní kvalita, design a elegance.

 

Specifickým prvkem jsou desky silné 54 mm u horních desek a bočnic stolů a korpusu kontejnerů spojenými se stoly, pohledově dodávají nábytku eleganci s ABS hranou o tloušťce 2 mm v nejvíce namáhaných místech. Dalším specifickým prvkem řady Fundamental je designové propojení horních desek s bočnicemi v bílé, nebo antracitové barvě. Na všechny prvky sestavy Fundamental garantujeme nadstandardní desetiletou záruku.

 

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Ing. Stanislav Klimeš

telefon: 608 333 688

e-mail: sk@kvi.cz